przetworyznatury.pl

Smacznie, zdrowo, kolorowo

Rok rocznie natura rodzi nieskazitelne piękno przyrody, której ukolorowaniem są owoce i warzywa. Soczyste barwy zachęcają do konsumpcji. Niepodważalną prawdą jest to, że co naturalne jest zdrowe. Owoce i warzywa są źródłem witamin, mikro i makro elementów, które mają prozdrowotny charakter. Ze względu na nasze położenie geograficzne wegetacja odbywa się tylko raz w roku. Plony świeżo po zbiorze i w odpowiednim stadium dojrzałości są przetwarzane celem zachowania najwyższej jakości dostępnej przez cały rok w naszych słoikach.Istotnym elementem mającym wpływ na wybór konsumenta, winno być pochodzenie produktu.

Polskie społeczeństwo, niestety, nieświadomie wybiera produkty pochodzenia zagranicznego. Jak wiadomo takie warzywa i owoce są zamykane w dojrzewalniach i szprycowane szkodliwymi środkami chemicznymi, aby uzyskać sztuczną świeżość.

Wybierając nasze produkty macie Państwo gwarancję smaku polskich płodów rolnych bez zbędnych substancji konserwujących. Naturalny smak oraz trud pracy włożonej w produkcję naszych przetworów został doceniony i włączony do elitarnej listy

DZIEDZICTWA KULINARNEGO

Zachęcamy do spróbowania naszych produktów, jesteśmy przekonani, że docenicie Państwo smak jaki oferujemy.