Opublikowano

Czarny czosnek naturalnie

Czarny czosnek naturalnie

Czarny czosnek to produkt naturalny powstał z czosnku świeżego poddany naturalnej fermentacji bez dodatków. Znajduje się szerokie jego spektrum zastosowania ze względu na wyjątkowy wygląd, smak i zapach. Wygląda obłędnie w kolorowych daniach np. tatar czy sałatka z świeżych warzyw. Smakuje wyśmienicie w połączeniu z ostrym smakiem papryczki chili – łagodzi jej ostrość i daje przyjemne uczucie ukojenia.

Jak zacząć przygodę z czarnym czosnkiem?

Dla osoby ciekawej i chłonnej nowych smaków oraz otwartej na nowe doznania smakowe czarny czosnek jest produktem idealnym. Jak Państwo wiecie jesteśmy polskim producentem czarnego czosnku i w naszej ofercie znajdują się główki czarnego czosnku, przyprawy, pasty oraz ząbki.

Często polecamy naszym klientom „na początek” główki z czarnego czosnku, ponieważ daje się łatwo obrać ząbki, które odrazu można zasmakować lub użyć ich w całości do dań, da się je posiekać, zrobić carpaccio lub zmiażdżyć lub zhomogenizować z ulubionymi dodatkami.

Ponadto jesteśmy zwolennikami podejścia, że warto wiedzieć do się je czy jak to jest zrobione. Klient kupując nasz produkt czarny czosnek w główce otrzymuje złotą główkę czarnego czosnku zabezpieczoną przed wysuszaniem i czynnikami zewnętrznymi celofanem i zapakowaną w elegancki kartonik, na którym znajdują się wszelkie niezbędne informacje na temat czarnego czosnku oraz przepisy i propozycje podania.

W kuchni bądź odważny i kreatywny. Nie bój się eksperymentować i dodawać nowych składników. Autorskie przepisy na dania z czarnym czosnkiem znajdziesz na: www.bioczarnyczosnek.pl

przetwory z natury.pl