Opublikowano

Czarny czosnek solo

Czarny czosnek solo

Czarny czosnek solo smakuje idealnie! Daje się łatwo obrać, dzięki suchej łusce zewnętrznej. Miękkie lekko gumowate ząbki wprost rozpływają się w ustach. Z powodzeniem czarny czosnek można spożywać na co dzień ale i zabierać w górskie wycieczki czy piknik, biwak, grill na plaży. Jest trwały, nie wymaga specjalnych warunków przechowywania i dostarcza dużo energii.

Czarny czosnek razem czy osobno?

Łamiemy stereotypy, że czosnku nie da się jeść od tak! Proces produkcji sprawia, że czarny czosnek jest atrakcyjny sensorycznie i z powodzeniem daje się jeść o każdej porze dnia, co trudno powiedzieć o konsumpcji czosnku świeżego. Szczególnie przed ważnym spotkaniem biznesowym, czy też przed randką zależy nam na dobrym wrażeniu i raczej nie chcemy być kojarzeni z czosnkiem, którego aromat jest tak silny, że na długo utrzymuje się w oddechu po jego zjedzeniu. Jednak nie po zjedzeniu czarnego czosnku. Wyjątkowa słodycz aromatu sprawia przyjemne wrażenie.

Ponadto czarny czosnek to świetny dodatek i przeglądając literaturę przedmiotu oraz własne doświadczenie ośmielę się powiedzieć, że pasuje do wszystkiego! Pysznie smakuje w tradycyjnych daniach, ale i wyszukanych. Być może trudno to sobie wyobrazić, ale tak czarny czosnek pysznie również smakuje ze słodyczami. Lody, czekolada, praliny, musy owocowe z dodatkiem czarnego czosnku – bajka!

Dzień dobry! Nazywam się Anna Tomf-Sarna i stosuję na co dzień czarny czosnek marki
PRZETWORY Z NATURY.PL
gorąco polecam!

przetwory z natury.pl