Opublikowano

Czarny czosnek to nasza pasja

Czarny czosnek to nasza pasja

Jesteśmy prywatną firmą, zatrudniającą wysoce wyspecjalizowaną kadrę technologów i naukowców specjalizujących się w produkcji żywności. Czarny czosnek powstał w myśl za nowoczesnymi trendami na rynku żywności. Zaliczany jest do żywności funkcjonalnej (inaczej nutraceutyk) co oznacza, że prócz smakowitości i wartości odżywczych jest również naturalnym źródłem związków o charakterze prozdrowotnym. Zawiera skoncentrowaną dawkę minerałów zawartych w świeżym czosnku, wysoką zawartość przeciwutleniaczy oraz S-allilocysteinę neutralizującą komórki rakowe.

Czas na zdrowy styl życia

Jesteśmy fanami dobrego jedzenia i zdrowego stylu życia. Spożywanie dużej ilości owoców i warzyw – tych świeżych i przetworzonych oraz aktywność fizyczna przyczynia się do poprawy zdrowotności a nawet potrafi nam zmniejszyć wiek biologiczny.

Czarny czosnek to jeden ze sposobów na długowieczność, tak sądzą naukowcy na całym świecie. Dzięki zawartej wysokiej zawartości przeciwutleniaczy chroni nas przed wirusami, bakteriami, grzybami oraz starzeniem. Ponadto poprawia perystaltykę jelit i nie wywołuje podrażnienia błon komórkowych przewodu komórkowego. Pomaga w utrzymaniu odpowiedniej masy ciała.

Warto zatem „przemycać” czarny czosnek do każdego możliwego dania lub spożywać go między posiłkami. Z pewnością nam to nie zaszkodzi a pomoże. Są dostępne już publikacje naukowe z przeprowadzonych badań klinicznych, gdzie dowiedziono, iż kilkutygodniowe spożywanie czarnego czosnku w ilości 3-4 ząbków dziennie łagodzi a nawet leczy objawy cukrzycy czy też choroby nowotworowe.

W kuchni bądź odważny i kreatywny. Nie bój się eksperymentować i dodawać nowych składników. Autorskie przepisy na dania z czarnym czosnkiem znajdziesz na: www.bioczarnyczosnek.pl

przetwory z natury.pl