Opublikowano

Cała gama produktów przetworyznatury.pl

Cała gama produktów przetworyznatury.pl

Z myślą o potrzebach naszych klientów stworzyliśmy całą gamę produktów z czarnego czosnku. Pozwala to na łatwe i wszechstronne stosowanie czarnego czosnku w codziennej diecie. Czarny czosnek to produkt funkcjonalny, który z jednej strony jest pysznym dodatkiem do dań a z drugiej strony istotnie oddziałuje na nasz organizm, chroniąc go przed drobnoustrojami, wzmacniając naszą odporność oraz hamując rozwój komórek nowotworowych.

Jak używać naszych produktów?

Czarny czosnek powstaje na skutek fermentacji całych główek czosnku i w takiej również formie jest oferowany do sprzedaży. Po obraniu z łuski zewnętrznej stanowi pyszną przekąskę lub dodatek w formie obranych ząbków do sałatki, sosu teryaki, sushi czy makaronów. Należy zwrócić uwagę, że o ile czosnek świeży jest trudnym produktem do obierania o tyle czarny czosnek nie sprawia żadnych tego typu problemów.

Pasta z czarnego czosnku powstała w 100% z czarnego czosnku. Są to już gotowe do spożycia obrane i zmielone ząbki czarnego czosnku. Gotowa pasta w podręcznym słoiczku jest łatwa do użycia jako smarowidło do pieczywa czy dodatek do dipów czy sosów.

Przyprawa z czarnego czosnku jest w formie drobno zmielonej i sypkiej. Może stanowić dodatek do mieszanek przypraw i ziół ale i może stanowić puder do dań wytrawnych. Tak jak stosujemy kakao w tiramissu czy cukier puder do pączków tak możemy oprószyć nasze wytrawne danie nadając mu nie tylko wyjątkowy charakter ale i wygląd.

W kuchni bądź odważny i kreatywny. Nie bój się eksperymentować i dodawać nowych składników. Autorskie przepisy na dania z czarnym czosnkiem znajdziesz na: www.bioczarnyczosnek.pl

przetwory z natury.pl