Opublikowano

Cała gama produktów przetworyznatury.pl

Cała gama produktów przetworyznatury.pl

Z myślą o potrzebach naszych klientów stworzyliśmy całą gamę produktów z czarnego czosnku. Pozwala to na łatwe i wszechstronne stosowanie czarnego czosnku w codziennej diecie. Czarny czosnek to produkt funkcjonalny. Z jednej strony jest pysznym dodatkiem do dań a z drugiej strony istotnie oddziałuje na nasz organizm. Chroni przed drobnoustrojami, wzmacnia odporność oraz hamuje rozwój komórek nowotworowych.

Jak używać naszych produktów?

Czarny czosnek powstaje na skutek fermentacji całych główek czosnku. W takiej formie jest oferowany do sprzedaży. Po obraniu z łuski zewnętrznej stanowi pyszną przekąskę. Może być również dodatkiem do sałatki, sosu teryaki, sushi czy makaronów. Należy zwrócić uwagę, że o ile czosnek świeży jest trudnym produktem do obierania o tyle czarny czosnek nie sprawia żadnych tego typu problemów.

Pasta z czarnego czosnku powstała w 100% z czarnego czosnku. Są to już gotowe do spożycia obrane i zmielone ząbki czarnego czosnku. Gotowa pasta w podręcznym słoiczku jest łatwa do użycia. Smarowidło do pieczywa i dodatek do dipów czy sosów.

Przyprawa z czarnego czosnku jest w formie drobno zmielonej i sypkiej. Może stanowić dodatek do mieszanek przypraw i ziół. Także może stanowić posypkę do dań wytrawnych. Tak jak stosujemy kakao w tiramissu czy cukier puder do pączków tak możemy oprószyć nasze wytrawne danie. Nada to nie tylko wyjątkowy charakter, ale i wygląd.

W kuchni bądź odważny i kreatywny. Nie bój się eksperymentować i dodawać nowych składników. Autorskie przepisy na dania z czarnym czosnkiem znajdziesz na: www.bioczarnyczosnek.pl

przetwory z natury.pl