Opublikowano

Dobre, bo nasze

Dobre, bo nasze

Jesteśmy polskim producentem czarnego czosnku. Współpracujemy ze stałymi polskimi dostawcami ekologicznymi od lat. Wykorzystujemy polskie surowce do produkcji. Kontrolujemy dostawców czosnku w czasie upraw, dzięki temu zapewniamy wysoką jakość surowców użytych do produkcji czarnego czosnku.

Wybierając POLSKIE PRODUKTY wspierasz POLSKĄ GOSPODARKĘ

Produkty oznaczone biało czerwonym logiem „PRODUKT POLSKI” zapewniają konsumenta o pochodzeniu produktu oraz surowców użytych do produkcji. Wybierając nasze produkty opatrzone logiem PRODUKT POLSKI masz gwarancję, że zostały wyprodukowane w 100% w Polsce i pochodzą z polskich surowców.

Fermentacja czarnego czosnku zapewnia mu trwałość. Należy do produktów przetworzonych więc nadajemy mu termin przydatności do spożycia. W większości jest to dość długi okres co potwierdzone zostało licznymi badaniami. Dzięki temu możesz cieszyć się wyjątkowym smakiem czarnego czosnku przez cały rok.

Jakość polskich produktów ceniona jest na całym świecie, również czarnego czosnku. Uprawiane bowiem w Polsce odmiany czosnku mają inny skład chemiczny, niż czosnki np. odmian hiszpańskich. Produkty różnych odmian mają inny smak i inne właściwości biochemiczne.

W kuchni bądź odważny i kreatywny. Nie bój się eksperymentować i dodawać nowych składników. Autorskie przepisy na dania z czarnym czosnkiem znajdziesz na: www.bioczarnyczosnek.pl

przetwory z natury.pl