O firmie

O FIRMIE

Przetworyznatury.pl gości na rynku polskim od 2017 roku, gwarantując satysfakcję z wyboru naszych produktów.

Starannie wyselekcjonowane składniki, najwyższa jakość i wyjątkowy smak. Jesteśmy liderem w produkcji czarnego czosnku i jego produktów w Polsce.

NASZE PRODUKTY

Czarny czosnek w każdej formie.

Konsumenci cenią sobie nasze produkty za różnorodność, jakość, pyszny smak oraz wyrazisty aromat. Produkty przetworyznatury.pl można stosować zamiennie lub w duecie z świeżym czosnkiem do dań kuchni świata: kuchnia polska, kuchnia włoska, kuchnia francuska, kuchnia chińska, kuchnia indyjska i inne.

CZARNY CZOSNEK

Przetwory z natury najlepsze.

Top produkt – czarny czosnek swój wyjątkowy wygląd, smak, zapach oraz witalność zawdzięcza zdrowemu czosnkowi oraz starannie dobranym parametrom fermentacji. Wykorzystujemy naturalne składniki i tylko naturalne procesy zachodzące w czosnku. 

PRODUKT POLSKI

Wspierając polskie produkty wspierasz polską gospodarkę.

Przetworyzantury.pl to polski producent wykorzystujący polskie surowce. Wspieramy polskie rolnictwo i współpracujemy od lat ze sprawdzonymi rolnikami. Zdrowy czosnek zapewnia wysoką zawartość związków bioaktywnych w wyrobie gotowym.

PRODUKT EKOLOGICZNY

Czarny czosnek w zgodzie z naturą.

Ekologiczne produkty powstają z ekologicznego czosnku i zgodnie ze standardami dotyczącymi produkcji ekologicznej, co potwierdza certyfikat rolnictwa ekologicznego (PL-EKO-05). Charakterystyczną cechą produktów ekologicznych jest produkcja zgodna z naturą.