Opublikowano

Pasta 100% z czarnego czosnku

Pasta 100% z czarnego czosnku

Pasta z czarnego czosnku to 100% składników naturalnych. Oferowana jest do sprzedaży detalicznej w słoiczkach szklanych, masa netto: 80 g. Ciemna masa z drobinkami czarnego czosnku, który ma miękką konsystencję. Pasta znajduje szerokie zastosowanie w kuchni. Daje się smarować i mieszać. Pasta 100% z czarnego czosnku jest Produktem Polskim.

Zastosowanie pasty z czarnego czosnku

Czosnek przebywa długą drogę zanim stanie się czarnym czosnkiem. Pośpiech nie jest w tym przypadku wskazany. Im dłuższy bowiem proces produkcji tym wyższa zawartość składników bioaktywnych. Na tym polega fenomen czarnego czosnku! Z jednej strony jest produktem mającym korzystny wpływ na nasze zdrowie, z drugiej zaś jest bardzo smaczny.

Jednym z produktów powstałych z czarnego czosnku jest Pasta 100% z czarnego czosnku. Wykorzystywana w przemyśle mięsnym, mleczarskim i cukierniczym. Dodawana do melasy chleba, czy kiełbas i macerowania wędlin. W codziennej kuchni w prosty sposób możemy zrobić dip: majonez i pasta z czarnego czosnku. Wykorzystywana przez naszych klientów także do smarowania pieczywa i tostów/grzanek.

Więcej przepisów naszych autorskich dań pod adresem:

  • przystawki: https://www.bioczarnyczosnek.pl/przystawki.html
  • dania główne: https://www.bioczarnyczosnek.pl/dania-glowne.html
  • dania bezmięsne: https://www.bioczarnyczosnek.pl/dania-bezmiesne.html

Polecam! dr inż. Anna Tomf-Sarna

Czarny czosnek jest smaczny i zdrowy

DR inż. Anna tomf-Sarna
przetwory z natury.pl